1 / 10
YAMAHA RX-V1700
220 €
30.09.2022 21:03

Виница / Виница

130w на 8 omh
Damping 150
Оригинален далечински управувач

Цена 220 евра


БАРАЈТЕ МЕ САМО НА ВИБЕР!!...... 077498057 .... НЕ НА ДОЛУ НАВЕДЕНИОТ БРОЈ!

Stalak stalki mikseta snagator pojacalo klavijatura ozvucenije ozvucuvanje zvucnici bass zvucnik bas satelit visokotonec скретница скретници srednotonec сталак осветлување сталки миксета снагатор појачало клавијатура музичка опрема аудио опрема озвучение озвученије озучување звучник звучници бас сателит високотонец среднотонец бас бин басс dinacord rcf eminence fbt wharfedale jbl phonic yamaha behringer pioneer crunch alpine kenwood b&c electro voice 18 sound eighteen harman kardon sony muzicka oprema audio oprema skretnica skretnici osvetluvanje vufer woofer разглас razglas dj proel монитор monitor 8 10 12 15 18

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Dušan
Vinica
Потврден огласувач
078372903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам