1 / 12
FIAT GRANDE PUNTO 1.3MJET 75KS 2007
3.350 €
17.05.2022 10:55

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🆕️FIAT GRANDE PUNTO 1.3MJET 75KS
🎲🎲🎲2007G🎲🎲🎲
🔥🔥🔥CENA 3350E🔥🔥🔥
☎️☎️☎️078236950☎️☎️☎️
❄🧊CLIMATRONIC🧊❄
🔴BORD
🔴TEMPOMAT
🔴ALUMINSKI FELNI
🔴ORIGINAL KUKA
🇩🇪🇩🇪🇩🇪UVOZ GERMANY🇩🇪🇩🇪🇩🇪

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
077882458 078236950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам