1 / 8
Panasonic DVD/Cd pleer — bukvalno novo
2.000 МКД
Цената е фиксна
09.07.2022 12:28

Струмица / Струмица

Pleerot e bukvalno kako nov bez niedna grepka so originalno daljinsko i prospekt.
Cita dvd a odlicno moze se koristi i kako klasicen cd pleer.
Cenata e fiksna.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

vasko
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам