1 / 12
CITROEN C4 1.6 HDI 110KS 2010g. 6-BRZINI EXCLUSIVE 206.000KM
3.999 €
17.05.2022 09:58

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

3999 €
075 379 977

Модел: CITROEN C4 1.6 HDI 110KS EURO 5 EXCLUSIVE MODEL FULL OPREMA
Произведено:2010
Гориво:Дизел
Мотор:1600 cm³ • 110ks
Менувач:Рачен менувач
Километри:206.000 км редовно сервисирано во овластен сервис

Возилото е увезено од Италија и се платени сите давачки до Македонска регистрација.

2 кључа 4 нови гуми Micheline и сервисна историја за изминатите километри
Број на шасија за проверка : VF7LC9HZC9Y537497


Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка ,без удари без грам кит или шминка.

Возилото е екстра добра состојба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Без да скрцне или тропне.Се работи до последно копче.

Внатре и надвор е сочувано возило без дополнителни вложувања


Опрема:
-CITROEN Фабричка мултимедиа
-Кожен серво волан со Команди на волан
-EXCLUSIVE највисоко ниво на опрема
-Темпомат
-Паркинг сензори
-Климатроник двозонски
-Радио ЦД МП3 АУХ
-Борд Компјутер
-Електрика на прозорци и ретровизри
-ЕСП
-АБС
-10XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки

и мн друго.

Локација: Крива Паланка може да се види и проба во било кое време.Дозволена секаков вид на проверка од ваш мајстор и тест вожња
Цената не е фиксна договр на лице место

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075379977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам