1 / 1
Svetilka za Avtomobil
299 МКД
23.04.2023 09:49

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

💡 Пренослива електрична рачна светилка. Оваа пренослива рачна ламба доаѓа со пластична заштитна решетка и голема должина на кабелот што ја намалува вашата зависност од продолжните кабли. Идеална за употреба во вашиот Автомобил, Камион, Кампинг приколка и сл.

☑️ Кабел од 5 метри.
☑️ Максимална сијалица: 50W.
☑️ Прекинувач за вклучување/исклучување.
☑️ Корисна висечка кука и заштитен кафез околу сијалицата.
☑️ 12V мрежна работна струја.
☑️ Боја: Портокалова.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Komplet Priklucoci 36

399 МКД

650 - Pin Konektori

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам