1 / 1
СЕРВИС ЗА СЕКАКОВ ПРОБЛЕМ НА ТЕЛЕФОН, ТАБЛЕТ, КОМПЈУТЕР...
По Договор
10.05.2022 23:07

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

СЕРВИС ЗА SAMSUNG, APPLE, XIAOMI, HUAWEI и сите останати модели!
Бр. контакт: 070220828
Бесплатна дијагностика и најдобри цени
-Екран, дисплеј, тач или стакло
-Батерија
-Проблем со полнење
-Потопен во вода
-Проблем со камера
-Скршено задно капаче
-Микрофон
-Звучник

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Мобили телефони

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
070220828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам