1 / 5
Odlicni bandasi
170 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 12:40

Берово / Берово

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

6J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

Prodavam aluminiumski bandasi so gumi 5×100 16ki moze i zamena za 15ki

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава / Можна е замена од:

dejan
Потврден огласувач
078452659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам