1 / 3
Se prodava
9.000 МКД
29.05.2022 12:01

Битола / Битола

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

10 инчи и помал

Se prodava laptop asus x540, intel celeron N4000,kako nov mnogu malce koristen,kupen od setek

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
075654355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам