1 / 3
Golf 4 1.9 tdi 110 ks
2.100 €
17.05.2022 09:27

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Останато

Golf 4 1.9 tdi 110 ks registraran cela godina
Motor odlicen 1999 god ..
Klimatronik..
Karoseriski zabeleski ..
18-ki al.bandazi so novi gumi..
Nov akumulator so garancija..
Samo kess bez zameni ..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075831028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам