1 / 4
KAWASAKI NINJA UVEZENA OD CH
27 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2022 13:16

Гостивар / Гостивар

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2003

Модел:

NINJA ZX-9R

Километри:

50000

Se prodava kawasaki ninja
So 51 iljadi km pominati
Mnogu socuvano
Smeneto ulje i akulumator
Se prodava so sve orginalna obleka

Moze zamena so moja ili vasa doplaga

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Drilon
Потврден огласувач
070378645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам