1 / 5
Suzuki TL1000S
По Договор
2.499 €
Денес 10:45

Велес / Велес

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

1998

Модел:

TL1000S

Километри:

45000

Redok model,bez vlog,zamena za skuter 300cc ili 500cc,povekje info na telefon
Moze i zamena za kola
INFO NA Tel
071929299
071929299
071929299

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
070905900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам