1 / 8
Dunlop Sportmax 160/60/17
35 €
39 €
13.06.2022 01:24

Охрид / Охрид

Prodavam guma za motor 160/60/17
Dunlop Sportmax Qualifier 2 (DOT 2018).
Gumata e prava, zdrava i ne lepena. Ima ubavi shari i moze da se vozi uste minimum 2 sezoni.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Lea
Потврден огласувач
078450250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам