1 / 1
Dyson pravosmukalki
6.000 МКД
11.05.2022 01:47

Скопје Центар / Скопје

ednata ima dobra bateria na normalna upotreba maksimum 20 min (6000 den)
drugite 3 ne drzat bateri (3500den)

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Pravosmukalka RoboMaxx

3000 МКД

Pravosmukalka siemens 🇨🇭🇨🇭

3000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам