1 / 10
SEAT IBIZA 1.4 TDI 2007GOD FACELIFT
По Договор
13.05.2022 10:02

Кратово

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

NOV UVOZ PLATENO SE DO REGISTRACIJA
VOZILOTO E VO EKSTRA SOSTOJBA SO SERVISNA ISTORIJA 2 KLUCA REALNI 215 IJADI MOZE PROVERKA PO VAS IZBOR KONTAKT TEL078344965..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
078344965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам