1 / 2
Prodavam elektricen Velosiped donesen od Ch
По Договор
11.05.2022 08:05

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

24 "

Prodavam elektricen Velosiped donesen od CH

KONTAK 070 842 165

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

D
Струга
Потврден огласувач
070693464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам