1 / 9
BMW R-NINET Scrambler 2021 година
13.500 €
04.07.2022 08:04

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Вид:

Спортски

Година:

2021

Модел:

BMW R-NINET Scrambler

Поминати километри: 1360km
Состојба: Перфектна
Опрема: Ретровизори Oxford
Регистрација: До Август 2021
Цена: 13500 евра
Bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

A
Потврден огласувач
079330000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам