1 / 1
ipad 1 2 3 4 mini air mini 2 za delovi ili celi moze zamena
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 14:11

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

prodavam apple ipadi celi ili za delovi moze i zamena za tableti laptopi ili telefoni so moja doplata do 500 evra
ipad 9.7 imam 1 2 3 4
ipad mini i mini 2
ipad air

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава / Можна е замена од:

marko
Потврден огласувач
078266664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам