1 / 7
Elumatec mašini za Aluminium
По Договор
Денес 09:23

Аеродром / Скопје

Se prodava cela linija Elumatec,dvoglava pila,freza,kopir,presa za kjoš.. malku koristeni bez lufti bez oštetuvanja,za povekje info barajte na mobilen...

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
078 431 590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам