Dukan na Partizanska
1 €
Цената не е фиксна
19.05.2022 13:00

Неготино / Неготино

Квадратура:

31 m²

Греење:

Нема

Se prodava ducan na ul. Partizanska br. 2 Negotino. Prodazbata ce bide po pat na elektronsko naddavanje.
Informacii na telefon 077 907 321, 077 907 321, 077 907 321

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Prodavach
Потврден огласувач
077 907 321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам