1 / 1
Samsung 870 QVO 1TB со гаранција
4.000 МКД
Цената е фиксна
12.06.2022 21:55

Аеродром / Скопје

Продавам половен, минимално користен ссд диск Samsung 870 QVO 1TB со година и 6 месеци преостаната гаранција.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078307210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам