1 / 5
Elektromotor sever 1.5kw monofazen
140 €
01.08.2022 18:15

Струга / Струга

Vo odlicna sostojba
1,5 kw
2890 obrt
Ima i kocnica.
Moze i zamena dajte ponuda imam i drugi elektro motori 2,2monofazni trofazni i drugi motori.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Kosacka kosilka

1000 €

Reduktor racën za centrifuga za med

2000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам