1 / 11
Se prodava vikendica na Berovsko ezero
65.000 €
11.05.2022 10:43

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

103 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Berovsko Ezero

Se prodava vikendica na Berovsko ezero kaj hotel VIP. Parcelata e so golemina od 600m2 na koja ima izgradeno vikendica od 103m2, gradba 2020 god. Prizemjeto e celosno zavrsheno i ima dnevna so trpezarija i kujna, kupatilo i podrum. Na spratot ima 3 spalni sobi i kupatilo. Pustena e instalacija na struja, voda i kanalizacija. Cena 65000EU Lice za kontakt Aleksandar 072253052

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072253052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам