1 / 2
TGB Target 2019
5.500 €
11.05.2022 11:44

Тетово / Тетово

Марка:

TGB

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2019

Модел:

Target

Километри:

5000

TGB Target 2019
Hrvatski tablici
Cena:5500€
Motorot se naoga vo Tetovo
Kontakt za whatsapp:+385 95 7030 919

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Elvir
Потврден огласувач
70556848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам