1 / 6
Luksuzna Garnitura za Dvor Lugano 205cm x 215cm
1 €
11.05.2022 11:54

Скопје Центар / Скопје

Луксузна гарнитура за во двор LUGANO
✅Високо квалитетни и водоотпорни материјали -
метална конструкција на два дела
✅Димензии: 205cm x 215cm
За повеќе инфо и за нарачки 👇
☎️074-747-606

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градина Опрема

Се продава од:

Garden Tendi MK
Потврден огласувач
074-747-606
Испрати Е-маил до огласувачот

Nastresnica | Tenda za kafic | Pergola za dvor | :etnikovec

5000 €

Amazon kurs / Prodavaj na Amazon od doma

490 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам