1 / 2
Apple Watch 3 42mm
9.500 МКД
Цената не е фиксна
10.000 МКД
22.06.2022 13:07

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава Apple Watch 3 42mm одлично сочуван купен пред 2 години од Америка. Малку е користен.
Со Apple Watch-от оди полнач и кутија.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
070268869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам