1 / 5
Nokia,Samsung,Siemens,Emporia
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.05.2022 13:51

Кичево

Марка:

Nokia

Модел:

3330

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no ispravni moze da se probaat.Može zamena za eden telefon so moja ili so vaša doplata.
Cena za keš za site 150€ fiksno.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

d
Потврден огласувач
078308748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам