1 / 12
Golf 4 1.9 tdi 2006
3.750 €
3.950 €
24.05.2022 12:03

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Golf IV 1.9tdi / god.2006 karavan
Oprema: JVC dvd radio(i orginalot),
greaci na sedista, greaci retrovizori, elektrika na site prozori retrovizori,
sensor na brz. dozd, perskalki perene na farovi, xenon + led, servo,
8 Airbag, klima, alarma 2x fabri.kluc, servisna kniga,
foli so atest, bagaznik i mng drg..

Servis: set rebrast, ulje / filteri 🇨🇭, novi gumi, Fabr.boja , maski pod mot. i mng drg.

Cena 3700€
070505214

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gv
Потврден огласувач
070505214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам