1 / 2
Iveco Eurocargo100E17 ladilnik
8.000 €
23.05.2022 13:18

Скопје Центар / Скопје

Iveco Euro cargo 100e17
2006
460 000km
Motor. 125kw tector
Nosivost: 4600kg
Ladilnik Safkar penguin 425
Do -27c
Tovarna rampa 2.5t
Neuvezuvan
Redoven servis ulje filtri kondenzator,
promenata lamela potisna i drug lager i sredisna kardanska guma, hidraulicna creva na kumplug.
078359832

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Danco
Потврден огласувач
075 406 705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам