1 / 6
JCB 4CX 2005 година
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2022 13:17

Гевгелија / Гевгелија

Три корпи, брза спојка позади.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Macukov Vladimir
Потврден огласувач
078428320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам