1 / 1
Сервис за Windows лаптопи и компјутери
400 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 19:50

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Поправам секаков вид на Windows лаптоп или компјутер. Ги нудам сите можности за инсталирање на секој вид на софтвер: игри, програми за работа; секој вид на драјвер и сл.

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Компјутери

Се продава од:

Simeon
Потврден огласувач
075422495
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам