1 / 9
AUDI A4 B8 2.0TDI 143ph 2009g
8.700 €
17.03.2023 08:51

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

- BI - XENON (AUTO)
- LED DNEVNI SVETLA
- KOZEN MULTI VOLAN SO KOMANDI
- 2 ORIGINAL KLUCEVI + 1 SERVIS KLUC
- 12 AIRBAG
- GREACI NA SEDISTA
- ABS, ASR, ESP
- KLIMATRONIK (AUTO)
- MP-3 RADIO, AUX, BLUETOOTH
- BLUETOOTH POVRZUVANjE SO TELEFON
- ELEKTRIKA NA STAKLA 4
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI SO GREACI
- HALOGENI
- REGISTRIRAN DO 05.07.2023 + ZELEN KARTON
071331238

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
071331238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам