1 / 11
Nova kukja vo novata nas. zad Vlaznimi
1 €
11.05.2022 14:00

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

334 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Se prodava nova kukja so povrsina od 434 m2 vo novata naselba za stadionot Vlaznimi. Na prviot kat ima spoena golema dnevna soba so trpezarija i kujna, spalna soba i toalet.
Na vtoriot kat ima 3 spalni sobi i toalet.
1 golema terasa i 1 balkon. Isto ima i garaza.
Povekje informacii i cena 070/318-320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja so dukjani

1 €

Se prodava kuka nad kasarna

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам