1 / 12
Golf 5 Odlicen
4 €
Цената не е фиксна
13.07.2022 23:28

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

1.9 TDI
77kw 105ks
2007 godina
5 Brzini
Prva farba 100% (Davam garancija)
230.000 100% (Davam garancija)
Vo golfot ne treba ni 1 den vlog
Poveke info 070988462

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ditlir
Потврден огласувач
70988462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам