1 / 8
Trek Roscoe 8, M/L, 2021
1.450 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
11.05.2022 14:22

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

Velosipedot e kupen vo Juli 2021 od Anglija. Vozen e nekolku pati i e vo perfektna sostojba.

Oprema:
- Size M/L 170-179 cm Rider Hight
- RockShox 35 Gold RL 120mm
- SRAM NX Eagle, 1x 12-speed
- Bontrager Line 40
- TranzX JD-YSP18, 130mm travel dropper post
- Bontrager TLR/ Maxxis Rekon, tubeless, 60 tpi, 27.5x2.80'"'

Drugi podetalni informacii ima na linkot:

https://www.trekbikes.com/gb/en_GB/bikes/mountain-bikes/trail-mountain-bikes/roscoe/roscoe-8/p/28487/

Velosiped tochak tocak точак trek hardtail

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ноне
Потврден огласувач
077661831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам