1 / 7
Kiper sistemi i samari Scania skania
1 €
13.05.2022 19:21

Виница / Виница

Kiper sistemi 2 br so kardan i direktno pumpa za menijac grs 900 i samar nisko i visok so ploci i centralno skania 124 i 114 i deferenciali so disk

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
072567105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам