1 / 8
Apartmani 2SS 19A vo Centar
40 €
18.01.2023 17:07

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Dimitar vlahov

Se izdava apartman vo centar

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Giniko Logistik
Потврден огласувач
075277077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам