1 / 2
Scania R420 eev 2011
21.450 €
21.500 €
02.07.2022 13:29

Битола / Битола

Se prodava super zacuvana scania 420eev
Servisirana Vo scania
078376808

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
78376808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам