1 / 7
Парцели за градба
По Договор
12.08.2022 16:56

Битола / Битола

Квадратура:

626 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам парцели за градба од 626 м2, 652 и 782 м2 со маркици за индивидуални стамбени објекти - куќи по урбанистички план на улица Даме Груев , Мал Париз Битола. Основа 15x10 m, развиена површина од 334 до 368 m2. До парцелите има вода, струја, асфалт.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
076500012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам