1 / 4
235/60/17 m+s
3.000 МКД
Денес 10:16

Кочани / Кочани

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

235

Висина:

60

Дијаметар:

17

235/60/17 m+s dve gumi polovni

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070730036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам