1 / 12
AUDI S3 CABRIO UNIKAT BROJ 1 VO MK.
1 €
Денес 16:00

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

S3

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

118 kw / 160 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi s3 1.8 tfsi.cabriolet..!!
Unikaten i mnogu ubava kola.
2011god.
Reg.cela godina.
Novi letni gumi.
Vetrobran..
Klimatronik.dvozonska klima.
Blutu.
Tempomat.
Ni udreno ni farbano..
Orginal 150000klm.
Servisna kniska ot ch.
Servisiran i odrzan za merak.
Za povece iformaci na tel.072653007.
Mozna zamena za pomala kola.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

O
Потврден огласувач
072653007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам