1 / 8
Opel Astra 2.0 dti Automatik
2.400 €
Денес 00:30

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra
Automatik
2.0 dti
Servo
Klima ladi prefektno sega napolneto so freon
Abs
Greaci na stolici
Novi gumi
Vgradeni folia so a-test
Reg cela godina
Idealna kola za pocetnici
Mob 078 344 555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Idriz
Потврден огласувач
078344555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам