Rabota vo Germanija i Svajcarija
1 €
Цената е фиксна
12.05.2022 20:53

Охрид / Охрид

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

EU PASOS. Rabota vo Frankfurt(Morfelden Walldorf na 17km od frankfurt). 2116evra bruto plata na 160h. 350-400evra smestuvanje. Povekje info na viber +38978714131

EU PASOS. Rabota vo Herford 10.88/h. 400 evra smestuvanje. Povekje info na viber +38978714131

EU PASOS. Rabota vo Svajcarija 3470CHF bruto, neto 2100CHFso plateno jadenje i smestuvanje. Germanski osnovno nivo obavezno. Pozelno i angliski ili italijanski. Povekje info na viber +38978714131

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
078714131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам