1 / 12
Prodavam kuća
5 €
Цената не е фиксна
28.06.2022 10:56

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Hadži Koste br 20

Se prodava kuća na ulica Hadži Koste br 20, 110 m2 stamben prostor, i 100m2 dvorno mesto. Kućata ima 4 sobi, 2 kujni , 2 kupatila i 2 vleza. Kućata ima dva pomošna objekta podrum i letna kujna i 3 parking mesta.Cena po dogovor, kontakt tel 097387412

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Valentina Hrnjić
Потврден огласувач
Viber 079387412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам