1 / 3
Гејмерска ергономска столица
16.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
26.10.2022 19:20

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продава СКОРО НОВА премиум гејмерска ергономска столица Razer Enki Black Edition.

Пробана кратко време и спакувана бидејќи не се погоди на градбата.

https://www.razer.com/gaming-chairs/razer-enki-black

Купена oд Сетек за 27,000 ден:

https://setec.mk/index.php?route=product/product&path=10019_10271_10293&product_id=20493&mfp=manufacturers%5B354%5D&sort=p.price&order=DESC

Цена: 16,500 ден.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Маси и столици

Се продава од:

Д. Т.
Потврден огласувач
079232694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам