1 / 8
Navigacija Navigacii za kola i kamion
3.800 МКД
Цената е фиксна
23.01.2023 22:38

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Univerzalni navigacii za kola i kamion

7 incen ekran
8gb vnatresna memorija, 256mb ram memorija
IGo mapi na cela evropa 2022
Makedonska poddrska
So drzac, lesni za montaza i koristenje

Odlicen kvalitet i najdobra cena od
✅✅✅ 3800 denari ✅✅✅

078 306 942
078 306 942

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Навигација

Се продава од: Претпријатие

Radia Car Audio
Потврден огласувач
077640203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам