1 / 4
Skuter
420 €
18.05.2022 22:17

Струга / Струга

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Skuter

Километри:

20000

Seprodava skuter 50cc skuterot e vo dobra sostojba registriran

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Oti
Потврден огласувач
078381161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам