1 / 3
Шпанери (Spaneri, Shpaneri)
350 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 01:49

Куманово / Куманово

Се продаваат СИТЕ ВО КОМПЛЕТ:
- 32 некористени комплета со разни рачки.
- 29 некористени рачки со разна големина.
- 12 користени каиши.
- 2 жолти кашити со рачки со должина од 12 метри.

За повеќе информации:
071-23-49-19
071-23-49-19
071-23-49-19

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Stefan Janevski
Потврден огласувач
071250420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам