1 / 8
CITROËN AMI 8 1971 OldTimer registrirana.
11 €
Цената е фиксна
30.11.2022 11:35

Охрид / Охрид

Марка:

Citroen

Модел:

Друг модел

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

35 kw / 48 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

CITROËN AMI 8 1971 OldTimer vo odlicna sostojba
600kubici benzin
35ps
pali vozi.
samo za realni kupuvaci!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

.
Потврден огласувач
077993664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам