1 / 1
lenovo b50 30 komplet delovi, ispravna ploca
4.000 МКД
18.05.2022 10:25

Велес / Велес

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

3 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

lenovo b50 30 komplet delovi, ispravna ploca

078575788

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам