1 / 7
GOLF 6 1.4 TSI BENZIN
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2022 19:13

Карпош / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

КОЛАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
СО НЕЈЗЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ
- 205/55 R17 БАНДАЖИ
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
+389 70/750-910

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

david
Потврден огласувач
070750910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам